InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tip tip tip

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yuukii
Incepator
Incepator



Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2012

Tip tip tip Empty
MesajSubiect: Tip tip tip   Tip tip tip Icon_minitimeJoi Iul 05, 2012 7:54 am

Uite ca am ajuns si eu pe aici intr-un fel sau altul No M-am mirat cand am vazut ca forumul e a lui Electra :>:D<: Cred ca putini ma stiu de la forumul meu sub nickname-ul de Asha/Cookie/Gabriela si restul ;)) Deci prezentarea mea contine doar :
PreNumele : Gabriela (Madalina)
Likes : muzica rock , anime-urile , fic-urile , jocurile de strategie , forumurile , filmele de groaza/supranatural , serialul true blood , muzeele si excursiile cu familia.
Dislikes : scoala , colegii , fetele , rochiile , fustele , maieurile , ficatul , centrul atentiei , fitele , prostii , copii mici , usturoiul , ceapa , culoarea galben si minciunile.


Daca aveti intrebari puneti..


Sus In jos
LexX
Critic
Critic
LexX


Mesaje : 111
Puncte : 172
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Tip tip tip Empty
MesajSubiect: Re: Tip tip tip   Tip tip tip Icon_minitimeLun Iul 23, 2012 9:54 am

Hei hei ^^
Bun venit la noi! Sa te distrezi si sa-ti faci prieteni.
Sa nu uiti de regulament si sa fii activa
Spor la distractie si... kiss & :>:D<:
Sus In jos
 
Tip tip tip
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Bun venit ! :: Noii membrii !-
Mergi direct la: