InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Personaj preferat!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
LexX
Critic
Critic
LexX


Mesaje : 111
Puncte : 172
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Personaj preferat!!!  Empty
MesajSubiect: Personaj preferat!!!    Personaj preferat!!!  Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 5:17 pm

Paii... dintre toti, eu il aleg pe Itachi Uchiha. Chiar daca el este prezentat in mare parte drept criminal, eu nu cred asta. Tot ceea ce a facut a fost pentru Sasuke, pentru a-l proteja. Actiunile lui au avut mereu o motivatie, chiar daca nu o expunea celorlalti, chiar daca niciodata nu si-a plans de mila ca a fost izgonit din sat si vanat de catre Sasuke. In concluzie, Itachi e personajul meu preferat.

Al vostru care e? Raspuns argumentat. :>
Sus In jos
Dadaa <3
Moderator
Moderator
Dadaa <3


Mesaje : 72
Puncte : 86
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Undeva`^^

Personaj preferat!!!  Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat!!!    Personaj preferat!!!  Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 8:34 pm

Pai cred ca ar fi Naruto si Gaara..

Naruto pentru ca niciodata nu se da batut, pentru ca a reusit sa isi indeplineasca visul de a fi recunoscut de oameni, pentru ca a schimbat o multime de persoane, cum ar fi Pain(Nagato).. Si pentru ca tine foarte mult la prietenii lui..


Si Gaara pentru ca.. m`a impresionat foarte mult trecutul lui. Desi este unul foarte asemanator cu al lui Naruto, el a fost singur pentru mai mult timp si de aceea vroia sa se razbune pe toata lumea. Tot timpul imi dau lacrimile cand arata cum Naruto avea din ce in ce mai multi prieteni si Gaara era singur. :)

Pai si cam atat.. :p



Ultima editare efectuata de catre Dadaa <3 in Joi Feb 09, 2012 8:23 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 138
Puncte : 180
Reputatie : 2
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Pe acopersul casei xD!

Personaj preferat!!!  Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat!!!    Personaj preferat!!!  Icon_minitimeSam Ian 07, 2012 6:58 am

Ce`mi place cand ma intreaba lumea asta si mai ales de ce! Insa am un personaj masculin si feminin preferat. So sa incepem:

Personaj masculin favoorit: Kakashi Hatake

Acuma de ce? Pai e foarte simplu. In primul rand este un Jonin respectat ceea ce reprezinta faptul ca trebuie respectat. In al doilea rand este un luptator excelent si detine un Sharingan fals ceea ce inseamna ca a suferit sa si`l puna. In al treilea rand il admir prin faptul ca pe vremea cand el conducea echipa 7 avea grija de ei asemea unui tata, mi`as fi dorit ca tata sa fie la fel de COOL ca el, aa da si cine ar putea uita replicile sale celebre ca "M`am pierdut pe drumul vietii" sau faptul ca cita acel roman erotic, pur si simplu hilar, nu stiu de ce! =)))))) Singura problema cu el este ca`si ascunde fata inteleg motivele dar ma rog;) ! Concluzie este personajul meu masculin favorit ! ;)

Personaj preferat!!!  0008-hatakekakashi

Personaj feminin favorit feminin: Tsunade-sama

Eii` cine ar putea sa nu o observe pe ea? So cel mai mult imi place la ea faptul ca este o femeie puternica, independenta si a ajuns Hokage nu pentru faptul ca bunicul sau a fost nepoata primului hokage! Are o inima mare si este un model demn de urmat. Are acel ceva care m`a atras la ea sa ii urmaresc miscarile plus ea este un Ninja medical care ajuta oamenii pana si de la cele mai grave boli. Are o problema ea putin cu bautura si este cam perversa insa trec peste astea. Eu cred ca este foarte frumoasa, ma rog parerea mea! In concluzie ea este personajul meu feminin favorit !

Acuma poate ganditi: Uuu a ales si asta batranii serialului :)))! Ce conteaza mie`mi plac foarte mult! ^__^

Personaj preferat!!!  3422058tsunadehokage2an
Sus In jos
https://inuworld.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Personaj preferat!!!  Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat!!!    Personaj preferat!!!  Icon_minitime

Sus In jos
 
Personaj preferat!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Alte anime-uri pentru voi ! :: Naruto !-
Mergi direct la: