InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Dadaa <3
Moderator
Moderator
Dadaa <3


Mesaje : 72
Puncte : 86
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Undeva`^^

Ce parere aveti? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti?   Ce parere aveti? Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 7:41 pm

Bun deci aici va puteti spune parerea despre anime, personaje, actiune etc..

Puteti sa spuneti ce nemultumiri aveti sau daca nu ati inteles ceva anume puteti intreba. :)

Astept sa va aud parerile. >:D<
Sus In jos
Yuukii
Incepator
Incepator



Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2012

Ce parere aveti? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti?   Ce parere aveti? Icon_minitimeJoi Iul 05, 2012 8:03 am

Am aflat de el dintr-un amv si parea comic rau , asa ca am incercat primul episod intr-o zi cand era timpul sa si plec la scoala , iar peste cateva zile m-am apucat sa ma uit la el. Intre timp , si manga mi s-a parut buna si o citesc de fiecare data. Pe 1 iulie a fost ziua lui Lucy :))) ar fi trebuit sa scoata or un episod in + or un OVA :)
Sus In jos
 
Ce parere aveti?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Alte anime-uri pentru voi ! :: Fairy Tail !-
Mergi direct la: