InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este personajul tau favorit?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Myiu Phantomhive.
Critic
Critic
Myiu Phantomhive.


Mesaje : 13
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Baia Mare

Care este personajul tau favorit? Empty
MesajSubiect: Care este personajul tau favorit?   Care este personajul tau favorit? Icon_minitimeSam Ian 07, 2012 9:47 am

Al meu este Sebastian Michaelis. De ce?
Pai, este un majordom perfect, este agil, fermecator, al na*bii de bun [in toate sensurile] plus ca este un demon 8->.
Al vostru care e?
Sus In jos
Kayane
Membrii VIP
Membrii VIP
Kayane


Mesaje : 121
Puncte : 162
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Adjud

Care este personajul tau favorit? Empty
MesajSubiect: Idem him :D   Care este personajul tau favorit? Icon_minitimeSam Ian 07, 2012 11:43 am

Al meu tot Sebastian Michaelis este....dar si Greill Sutcliff.
Argument: Sebastian este cel mai viclean si comic demon pe care l-am vazut. Este un majordom dat naibii de bun cum spune acesta. Pur si simplu este un mersonaj magnific. Ii ador stilul si ochii aceia misteriosi. :D
Greill Sutcliff este primul personaj gay pe care il ador la propriu. Este asa ciudat si comic. Adora sangele ...are par rosu si lung... Dintii aia sunt bestiali :)) ... Cui nu i-ar place?
Sus In jos
 
Care este personajul tau favorit?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Alte anime-uri pentru voi ! :: Kuroshitsuji !-
Mergi direct la: