InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Top 3 Cupluri! :D

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kayane
Membrii VIP
Membrii VIP
Kayane


Mesaje : 121
Puncte : 162
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Adjud

Top 3 Cupluri! :D Empty
MesajSubiect: Top 3 Cupluri! :D   Top 3 Cupluri! :D Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 7:04 am

Acesta e topul meu: (argumentare)
3. Sango si Miroku. ( Un cuplu foarte comic si momentul cand se saruta in final act I love you Priceless! )
2. Sesshomaru si Rin. (Stiu ca nu sunt un cuplu oficial.... dar peste cativa ani :oops: si cum Sesshomaru mereu o salveaza pe Rin ...care este un om... si el ura oamenii. :shock: Nu e dragutz? :D)
1. Inuyasha si Kagome. ( :lol: se putea sa fie altcineva? ..... am spus despre cuplu in topicul anterior deci .... :D e clara opinia mea. )
Sus In jos
InuyashaIsBack
Incepator
Incepator



Mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/04/2012

Top 3 Cupluri! :D Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 Cupluri! :D   Top 3 Cupluri! :D Icon_minitimeSam Apr 21, 2012 5:15 am

1.Inuyasha si Kikyo(Cel mai frumos cuplu din lume)
2.Sesshomaru si Rin(Clar,un cuplu posibil peste cativa ani cand Rin va creste)
3.Koga si Kagome(Koga o iubeste pe Kagome mai mult decat pe orice/oricine)
Sus In jos
 
Top 3 Cupluri! :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Totul despre serialul InuYasha ! :: Cuplurile anime-ului !-
Mergi direct la: