InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care este personajul Vostru preferat?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kayane
Membrii VIP
Membrii VIP
Kayane


Mesaje : 121
Puncte : 162
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Adjud

Care este personajul Vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Care este personajul Vostru preferat?   Care este personajul Vostru preferat? Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 7:10 am

Eu am 3 la egalitate:
Inuyasha , Kagome si Sesshomaru.
Inuyasha: :D Mor dupa urechile aleaa! Si cum maraie el :lol: . Cum sa nu iti placa? I love you
Kagome: Ma regasesc in felul ei de a fi si felul ei de a gandi foarte mult. :D Doar ca ea e putin mai inocenta decat mine. 👅
Sesshomaru: E asa de misterios... si arata bine machiat.... :O. Imaginati`va pe Koga si Inuyasha machiati..... lol! :D E foarte "cool" cum se spune
:)).
Sus In jos
Dadaa <3
Moderator
Moderator
Dadaa <3


Mesaje : 72
Puncte : 86
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Undeva`^^

Care este personajul Vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul Vostru preferat?   Care este personajul Vostru preferat? Icon_minitimeDum Ian 08, 2012 12:42 pm

Inuyasha si Kagome. clar:))

Desi daca nu ar fi ei doi sa zic, ar fi Sango si Sesshomaru. :)

Pentru ca pur si simplu imi plac nu am un anumit motiv. ;;)

Si ai dreptate, n`are cum sa nu`ti placa de Inuyasha:))
Sus In jos
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 138
Puncte : 180
Reputatie : 2
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Pe acopersul casei xD!

Care este personajul Vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul Vostru preferat?   Care este personajul Vostru preferat? Icon_minitimeJoi Ian 12, 2012 4:36 am

Valeu ce intrebare grea...>___>

INUYASHA=Hualala` OSWARI!:)) Il ador pe "catelusul" ala! E foarte capos si puternic, admir asta la el!:> De urechi nu mai zic, cred ca m`am indragostit:))! La inceput era un tip rece apoi s`a dovedit faptul ca si-a schimbat "sufletul" si o iubea pe Kagome!! Ce frumos a fost!:twisted: Daca ar fi sa enumar calitatile lui cred ca ar fi in acelasi nr. cu defectele..!:)) Sincer nu stiu dar are acel ceva, acel strop de stupizenie pe care o ador la el! E greu de zis!:))
Sus In jos
https://inuworld.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Care este personajul Vostru preferat? Empty
MesajSubiect: Re: Care este personajul Vostru preferat?   Care este personajul Vostru preferat? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este personajul Vostru preferat?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Totul despre serialul InuYasha ! :: Personajele !-
Mergi direct la: