InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulamentul FanFicurilor !!

In jos 
AutorMesaj
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 138
Puncte : 180
Reputatie : 2
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Pe acopersul casei xD!

Regulamentul FanFicurilor !! Empty
MesajSubiect: Regulamentul FanFicurilor !!   Regulamentul FanFicurilor !! Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 1:51 pm

Regulamentul FanFicurilor

1. Fanficurile se posteaza in sectiunea "Fan Zone-->FanFiction(Ficuri)-->Alegandu-se o categorie speciala dupa tipul personajelor.

2. Nu va insusiti o lucrare ce nu va apartine. Daca totusi doriti sa ne prezentati un fic care v-a impresionat, treceti deasupra titlului urmatoara fraza: "Declar pe propria-mi raspundere ca aceasta lucrare nu-mi apartine ci o postez cu acordul autorului pentru ca m-a impresionat."

3. Forumul permite postarea fanficurilor +18 (hentai, yaoi sau yuri) insa intr-o anumita masura.

4. Scenele hentai din fanficuri nu vor fi descrise amanutit, deoarece acestea pot fi accesate si de catre utilizatorii minori. Nu ne dorim sa aflam ca din cauza unui fic un copil, un respectiv user al nostru, a facut vreun lucru "rau" caci asa a vazut intr-o poveste pe internet.
Sus In jos
https://inuworld.forumgratuit.ro
 
Regulamentul FanFicurilor !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulamentul Chatului !!
» Regulamentul intregului forum ~
» Regulamentul de ordine interioara a forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Bun venit ! :: Regulament !-
Mergi direct la: