InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Hei There !! Multumim ca ai ales InuYasha Web World !!
Nu ai cont? Nu ezita sa-ti faci unul! Crede-ma nu vei regreta!
Sperram sa-ti placa ce avem noi de oferit: Pe InuYasha, subiecte minunate, jocuri, povesti si mai ales prietenia noastra.
Alatura-te nou si vom petrece clipe de neuitat.
Nu uita te asteptam cu bratele deschise si nu numai eu, administratorul ci toti mebrii nostrii mari si mici!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Semnat Delia !!
InuYasha Web World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

InuYasha Web World

This's InuYasha World. Find secret jewel sharks with Kagome and fight together InuYasha to destroy Naraku. Don't forgot to enjoy with Miroku, Sango, Shippo, Kirara and many others!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Personajul vostru preferat. :)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Dadaa <3
Moderator
Moderator
Dadaa <3


Mesaje : 72
Puncte : 86
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Undeva`^^

Personajul vostru preferat. :) Empty
MesajSubiect: Personajul vostru preferat. :)   Personajul vostru preferat. :) Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 8:22 pm

Cred ca toti avem cate un personaj preferat sau mai multe intr-un anime. :)

Deci.. aici spuneti ce personaje va plac?, De ce? etc. :)

Sus In jos
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 138
Puncte : 180
Reputatie : 2
Data de inscriere : 02/01/2012
Varsta : 27
Localizare : Pe acopersul casei xD!

Personajul vostru preferat. :) Empty
MesajSubiect: Re: Personajul vostru preferat. :)   Personajul vostru preferat. :) Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 1:35 pm

Ok inac nu am ajuns sa vad anime`ul dar cand cate m`ia zis tu cred ca personajul favorit este Gray su Erza. Gray e foarte comic si`mi place puterea aia a lui cu gheata, foarte ciudat si interesant+e foarte comic! AL doilea cred ca erza adica dupa mine e foarte frumoasa si roscata si serioasa are momennte cand e comica desi la inceput ma cam speria cand am vazut`o prin clipuri si astea, gen " **** you i`m a drago strange face : laugh !
Oricum abia astept sa`l vad sper sa`mi mearga pc`ul am virusic eva..
Sus In jos
https://inuworld.forumgratuit.ro
Lola
Incepator
Incepator
Lola


Mesaje : 48
Puncte : 62
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/03/2012
Varsta : 27
Localizare : Pe aici, pe acolo..

Personajul vostru preferat. :) Empty
MesajSubiect: Re: Personajul vostru preferat. :)   Personajul vostru preferat. :) Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 8:49 pm

Buna,
Sincer, imi plac absolut toate personajele. Fiecare e special, e diferit dar ceea ce ii uneste este credinta in Fairy Tail. Totusi, as putea spune ca Erza este favorita mea. Desi la inceput parea mai inspaimantatoare, chiar este o "fata" frumoasa, iubitoare ce si-ar da viata pentru Gilda. Puterile sunt impresionante, abilitatea ei de a-si schimba armurile si armele.. felul in care lupta. Chiar daca a avut probleme inca de mica, a continuat sa zambeasca si sa fie alaturi de ceilalti. Pana si cei mai puternici plang, si asta ne-a demonstrato si Erza atunci cand l-a reintalnit pe Jelal. Sufera dupa plecarea lui, dar de dragul celorlalti nu arata acest lucru. Este un personaj foarte bine conturat si de ceea imi place mult :D
Sus In jos
Yuukii
Incepator
Incepator



Mesaje : 4
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2012

Personajul vostru preferat. :) Empty
MesajSubiect: Re: Personajul vostru preferat. :)   Personajul vostru preferat. :) Icon_minitimeJoi Iul 05, 2012 8:00 am

Mie imi plac toate personajele principale (Natsu , Lucy , Erza , Gray , Happy) si da nu le pun pe cele doua...(Charle si Wendy) strica anime-ul..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajul vostru preferat. :) Empty
MesajSubiect: Re: Personajul vostru preferat. :)   Personajul vostru preferat. :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Personajul vostru preferat. :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este personajul Vostru preferat?
» Care este personajul tau favorit?
» Personaj preferat!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
InuYasha Web World :: Alte anime-uri pentru voi ! :: Fairy Tail !-
Mergi direct la: